Dlaczego MDPro

Na pewno zadajesz sobie pytanie: dlaczego to właśnie mdpro mam wybrać do własnego serwisu. Odpowiedź jest bardzo prosta i zaraz ją poznasz.

Jak na pewno wiesz, większość systemów cms jest płatnych, tzn. pobierane są opłaty co roczne lub jednorazowe za użycie systemu, natomiast organizacja MAXdev.Com nie pobiera żadnych opłat, co więcej nie musisz posiadać w stopce informacji że używasz mdpro (takowa informacja zamieszczona została w kodzie strony – sekcja head).

Jeśli czytałeś stronę: Czym jest MDPro, to na pewno już wiesz, że moduły i bloki pochodzące od PostNuke współpracują bez żadnego problemu z mdpro (w niektórych przypadkach, należy do instalować pnRender, aby dodatki postnukowe działały poprawnie). Dzięki takiemu zabiegowi, nasz cms wysuwa się na prowadzenie pod względem poprawnie funkcjonujących dodatków. Trzeba tutaj także zaznaczyć, że powstają całkiem nowe moduły, a także nowe wersje sprawdzonych już modułów i bloków.

Kolejnym bardzo dobrym rozwiązaniem mdpro, jest prosty lecz zawansowany system skórek o nazwie AutoTheme (wykorzystywany m. in. w PostNuke, PHP-Nuke). System pozwoli nam na dostosowanie wyglądu strony do naszych potrzeb. Będziemy mogli m. in: ustawić w jakim module ma się wyświetlić który blok (lewy, prawy, środkowy i area 1-9), możliwość ustawienia indywidualnego wyglądu dla każdego modułu (każdy będzie mógł mieć osobną skórkę). W module ogranicza Cię tylko Twoja fantazja.