MAXdev Polska: e-mail: info@maxdev.pl, www: www.maxdev.pl
e-mail: michal@mbobowski.com, www: www.mbobowski.com


Polityka Ochrony Prywatności

Sprawy ochrony prywatności traktujemy bardzo poważnie i dbamy o to, żebyś mógł swobodnie i w poczuciu bezpieczeństwa korzystać z naszej strony. Polityka Ochrony Prywatności dotyczy danych osobowych, które mogą zostać zgromadzone przez nas na naszej stronie. Nie dotyczy ona jednostek, które nie są naszą własnością lub nad którymi nie sprawiamy kontroli ani osób, które nie naszymi pracownikami, afentami lub w inny sposób nie są przez nas kontrolowane.

Prawa autorskie materiałów zawartych w serwise

Zabrania się publikacji wszelkich materiałów zawartych w serwisie na innych stronach, bez pisemnej zgody właściciela serwisu. Wszelkie materiały zostały stworzone/napisane przez redakcję, bądź też na zlecenie właściciela serwisu i są objęte prawem autorskim, a ich publikacja na innych stronach (bez zgody właściciela) jest łamaniem polskiego prawa!

Gromadzenie i wykorzystanie danych osobowych

Podczas rejestracji w serwisie wymagane jest podanie swojego imienia, adresu e-mail oraz miejsce zamieszkania. Inne dane typu: zawód, zainteresowania, strona www .... nie są obowiązkowe, a decyzje o ich podaniu pozostawiamy Tobie. Dane zbierane są tylko i wyłącznie dla celów statystycznych, a także informacyjnych i nie będą udostępnianie osobą trzecim. Każdy zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili zmienić bądź całkowicie usunąć swoje dane z naszej bazy danych.

Mailing - niezapowiedziane wiadomości e-mail

MAXdev Polska zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości MAXdev Polska rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu, newslettera, usług i produktów, niekomercyjne listy oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów MAXdev Polska.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe (tj. e-mail) osób znajdujących się na listach adresowych MAXdev Polska. Objętość ich wiadomości jest ograniczana i wysyłane są sporadycznie (razem z co miesięcznym newsletterem).

Pliki cookie

Dla zwiększenia interaktywności strony, wykorzystuje ona pliki cookies (pliki te wykorzystywane są przez większość witryn internetowych), które zapisywane są na komputerze użytkownika. To dzięki tym plikom, w serwisie działa automatyczne logowanie oraz wiele innych przydatnych funkcji. Ich skasowanie niczym nie grozi, lecz może w pewnym stopniu utrudnić korzystanie z serwisu, za co MAXdev Polska nie odpowiada!

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Dostęp do wszelkich materiałów typu artykuły, tutoriale, pliki w downloadzie, subskrypcja jest bezpłatny, lecz ani MAXdev Polska ani ich autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku ich używania. Zapisanie się do subskrypcji jest bezpłatne, a więc od czasu do czasu mogą być tą drogą przesyłane materiały reklamowe. Redakcja ma możliwość zablokowania danego konta użytkownika który nie stosuje się do polityki prywatności serwisu, a w ostateczności konto tego użytkownika może zostać usunięte a jego IP zablokowany.

Inne postanowienia

Aby zarejestrować się w serwisie, trzeba ukończyć 10 rok życia bądź posiadać zgodę prawnych opiekunów (rodzice, opiekunowie ...). Jeżeli nie ukończyłeś 10 roku życia, bądź nie posiadasz w/w zgody nie możesz zarejestrować się w serwisie, lecz możesz z niego korzystać jako nie zarejestrowany użytkownik. Nie zarejestrowany użytkownik nie ma dostępu do downloadu a także, do pisania postów na forum ( może je czytać, przeglądać ).MAXdev Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta oraz użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.maxdev.pl/Info-polityka.phtml.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na to, że: MAXdev Poslak nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników swojego serwisu i newslettera.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu, nie prenumerować newslettera oraz nie nabywać usług oferowanych przez MAXdev Polska!