Dołącz do MD-Pro Polska team!
 Dołącz do ekipy MAXdev Polska, jeśli chcesz tworzyć Polski Suport dla MD-Pro razem z nami. Potrzebujemy ludzi z zakresu:
  Pisania artykułów/newsów
Potrzebujemy odpowiedzialnej osoby, która poprowadzi dział newsów/artykułów. Jest to dział bardzo ważny bo ma dostarczać naszym użytkownikom najświeższych informacji dotyczących nie tylko MD-Pro ale także innych CMSów.
  Uploadowania plików
Osoba na tym stanowisku będzie się zajmowała jedną z najważniejszych sekcji w naszym serwisie. Jest to download, podstawa naszego suportu. Osoba, która będzie pracowała na tym stanowisku będzie miała za zadanie: testować pliki na MD-Pro (moduły, bloki, hacki …), dodawać pliki do downloadu, będzie musiała dbać o świeżość w downloadzie. Po prostu będzie się zajmowała całym downloadem.
  Grafiki
Grafikiem w naszym serwisie może zostać osoba z dobrą znajomością Photoshopa lub Corela, ale także osoba to musi posiadać doświadczenie w zakresie grafiki. Pierwszym zadaniem nowego grafika będzie stworzenie nowej oprawy graficznej dla MD-Pro Polska.
  Tworzenia modułów
Osoby w tej dziedzinie zajmą się tworzeniem nowych modułów, a także przerabianiem ich z PostNuke dla MD-Pro. Mogą także pisać własne moduły, które będą publikowane w naszym suporcie. Osoba chcąca objąć to stanowisko musi posiadać bardzo dobrą znajomość MDPro, także PostNuke i umiejętność pisania nowych modułów.
  Tłumaczenia
Poszukujemy osoby dobrze znające język angielski (mile widziana znajomość innych języków np. niemiecki, włoski, francuski - nie są one wymagane) które są w stanie tłumaczyć pliki językowe na polskie. W tym przypadku nie jest wymagana znajomość PHP, ani żadnego innego języka programowania.
Doświadczenia:(*)
Imię:(*)
Email:(*)
Telefon:
Gadu-Gadu:
   
(*) Dane obowiązkowe