Informacje o MAXdev PolskaW czerwcu 2005 roku, a dokładnie 18 czerwca, serwis oficjalnie wystartował. Już na samym początku nie było łatwo, ale dzięki uprzejmości T.M.Benert - hosting, który za sponsorował nam serwer, mogliśmy ruszyć pełną parą, lecz serwer to nie wszystko. Każdy liczący się serwis musi posiadać swoją domenę, w tym celu została wykupiona pierwsza domena: www.md-pro.net (aktualnie wyłączona). Serwis rozwijał się systematycznie i zapadła decyzja, że trzeba poszukać nowego serwera. Tym razem, dobre serce okazała firma www.vel.pl, której również serdecznie dziękujemy. Jednocześnie podjeliśmy starania, aby serwis został oficjalnym supportem dla mdpro w Polsce. Udało się to dnia 17 stycznia 2006 roku. W tym samym dniu, podjęto decyzję o wykupieniu kolejnej domeny www.maxdev.pl (aktualna). 
 
Wydawca witryny:
www.mbobowski.com

Osoba odpowiedzialna:
Bobowski Michał [ profil ]
 

  MAXdev Polska
  e-mail: info@maxdev.pl
  www:

www.maxdev.plW skład redakcji wchodzą:


Bobowski Michał - redaktor naczelny
bobek358@maxdev.pl   [ profil ]Podziękowania za pomoc dla:

Michał Walczak   [ profil ]
Krzysztof Palikowski   [ profil ]
Roman   [ profil ]

Polityka Ochrony Prywatności

Sprawy ochrony prywatności traktujemy bardzo poważnie i dbamy o to, aby każdy mógł swobodnie i w poczuciu bezpieczeństwa korzystać z naszego serwisu. Polityka Ochrony Prywatności dotyczy danych osobowych, które mogą zostać zgromadzone przez nas na naszej stronie. Polityka ta nie odnosi się do innych informacji, które do nas nie należą i których nie kontrolujemy. Polityka ochrony prywatności >>>.

Reklama w naszym serwisie

Dla naszych reklamodawców przygotowaliśmy miejsca na bannery, buttony a także na linki. Jeśli chcesz zareklamować Twoją stronę w naszym serwisie to prosimy o kontakt. Oczywiście możemy zgodzić się także na wymianę bannerem, buttonem bądź linkiem. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o odwiedzenie działu reklama >>>.

Nasza oferta

Wychodząc ba przeciw ciągle rosnącym wymagania klientów proponujemy profesjonalne wykonanie usług z zakresu tworzenia stron internetowych opartych o cms`y różnej maści, tworzenia zwykłych statycznych stron z wykorzystaniem html+css lub xhtml+css2, ale także zajmujemy się projektowaniem sklepów internetowych. Jeśli są Państwo zainteresowania naszą ofertą, to zapraszam na stronę Oferta.MAXdev.PL, tam znajdą Państwo szczegóły naszej oferty.